Zaawansowane
Ogłoszenie
okazje cenowe

Drzwi Przesuwne Szklane Poznań - Alkara cena: 0.00 PLN

Województwo: Wielkopolskie
Miasto:
Ulica:
Osoba / Firma: alkara
Email: balustradyalkara@02.pl
Telefon:
Strona www: http://
   
Treść:

Nasza firma funkcjonuje na rynku od niemal piętnastu lat. Przez ten okres udało nam się zdobyć bezcenne doświadczenie w zakresie wypełniania oczekiwań najbardziej wybrednych klientów. Państwa zadowolenie to dla nas najważniejsza rzecz zachęcająca nas do nieprzerwanego udoskonalania swoich usług.

W odpowiedzi na Państwa rosnące oczekiwania nasza firma przygotowała bogatą ofertę, w zakres której wchodzą m.in.:

- drzwi szklane i drzwi przesuwne ze szkła
- szklane schody i balustrady ze szkła
- daszki ze szkła
- ściany szklane oraz zabudowany szklane
- obudowy windy ze szkła
- inne konstrukcje ze szkła

Elementy ze szkła wyrabiamy dla Państwa z najlepszych produktów, pochodzących jedynie od wyselekcjonowanych, długoletnich dostawców. Każda usługa wykonywana jest z najwyższą starannością, a dzięki nadzorowi profesjonalisty żaden detal nie zostanie pominięty. Nasze usługi wykonywane są z ogromną dbałością, aby wyprodukowane przez nas drzwi szklane, zabudowy szklane czy szklane balustrady służyły Państwu przez wiele lat i ozdabiały wnętrza Państwa domów. Wykonane przez nas elementy ze szkła charakteryzują się nie tylko ciekawym designem, ale też wielką wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nie muszą Państwo martwić się o ich trwałość.

Obsługujemy zarówno prywatne domy, jak i różne instytucje, dlatego posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie wyposażenia domów prywatnych, takiego jak na przykład drzwi szklane czy zabudowy szklane, jak i dla firm – schody szklane, ściany szklane, konstrukcje szklane czy szklane obudowy windy. Działalność prowadzimy głównie w Poznaniu.

Oprócz realizacji elementów ze szkła nasza firma zajmuje się aranżowaniem wnętrz na każdym etapie, od wstępnego projektu do jego wykonania. Dbamy o satysfakcję klientów na każdym kroku wykonywanych przez nas usług, od pierwszego kontaktu poprzez cały proces współpracy, podczas którego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, aż do finału, kiedy prezentujemy klientom efekt naszej wspólnej pracy.


kontakt:

Drzwi Przesuwne Szklane Poznań - Alkara
ul. Zakrzewskiego 15
61-693 Poznań
tel.: +48 501 750 479,
tel./fax +48 61 820 53 95
e-mail: alkara@alkara.pl
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi.

Captcha

Ogłoszenie dodano: 2019-11-25 | Ogłoszenie ważne do: 2020-02-23 | Liczba wyświetleń strony: 31

Reklama