Zaawansowane
Ogłoszenie
okazje cenowe

Magnes neodymowy do łowienia w wodzie UMP 135x40 siła ~ 780 kg cena: 0.00 PLN

Województwo: Małopolskie
Miasto: Katowice
Ulica:
Osoba / Firma: dhit
Email: myone200882@gmail.com
Telefon: 888999898
Strona www: http://magnesy.de
   
Treść:

Przedmiotem ogłoszenia jest uchwyt magnetyczny z magnesem do łowienia w wodzie, wykonany na bazie dwóch magnesów, najmocniejszych aktualnie na Polskim rynku. Magnesy neodymowe zamocowane są w metalowej obudowie, do których przyczepione są ucha z oczkiem do liny.

Aktualne rozwiązanie było do tej pory nieznane i niespotykane na polskim rynku, a poprzez zamocowanie dwóch magnesów neodymowych w jednej obudowie zwiększamy dwukrotnie moc obudowy czynnej co daje dwukrotnie większą moc dlatego zapewnia skuteczniejsze przeszukiwanie terenu np. (studni). W zależności od kierunku działania siły magnetycznej istnieje możliwość wkręcenia śrub od czoła uchwytu, bądź w jego boczne ściany. Siła uchwytów magnetycznych zależy w dużej mierze od grubości metalowego elementu, do którego przyczepiany jest magnes z uchwytem oraz od szczeliny pomiędzy magnesem z uchwytem, a metalową powierzchnią oraz od kierunku działania siły oraz od długości ramienia działania siły i obciążenia magnesu.

Dostępne magnesy do łowienia z uchwytem o mocy od ~ 180 kg do ~ 1080 kg.

O NAS

Działamy na rynku od 2005 roku wcześniej jako Xinxin Polska. Naszą specjalnością jest produkcja, import oraz sprzedaż mocnych magnesów neodymowych wysokiej jakości. Współpracujemy z firmami z całego świata wytwarzając nie tylko magnesy neodymowe, ale także wszelkiego rodzaju narzędzia z magnesami. Jako marka Dhit Sp. z o.o. działamy od 2017 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była dopasowana do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów, dzięki czemu w naszym sklepie odnaleźć można magnesy neodymowe w przeróżnych rozmiarach i kształcie, wśród których można wyróżnić magnesy pierścieniowe, walcowe, płytowe, uchwyty magnetyczne oraz przeróżne inne magnesy na zamówienie.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej https://magnesy.de
telefon: +48 22 499 98 98
e-mail: bok@dhit.pl
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi.

Captcha

Ogłoszenie dodano: 2019-09-13 | Ogłoszenie ważne do: 2019-12-12 | Liczba wyświetleń strony: 66

Reklama