Zaawansowane
Ogłoszenie
okazje cenowe

Nie wiesz jaki zawód wybrać? Zrób test osobowości cena: 0.00 PLN

Województwo: Lubelskie
Miasto: Lublin
Ulica: Ogródkowa 3/46
Osoba / Firma: PERSO.IN - test osobowości
Email: persoii@prokonto.pl
Telefon: 539555345
Strona www: http://perso.in/
   
Treść:

Zastanawiasz się, jaki zawód wybrać? Nie wiesz w czym jesteś dobry? Narzędzie diagnostyczne PERSO.IN® pozwala odkryć różnice wynikające z osobowości. Wypełnienie testu skutkuje wygenerowaniem charakterystyki osobowości wypełniającego. Po badaniu dostaje się indywidualny raport opisujący cechy osobowości, potencjał i wskazówki jak najefektywniej wykorzystać je w życiu prywatnym i zawodowym. Praca daje dużą satysfakcję, gdy jest dopasowana pod nasze osobiste ukierunkowanie. Poznanie osobowości, swoich potencjalnych szans i ryzyk może pomóc dokonać najlepszych wyborów.

 

Nasz kwestionariusz jest to narzędzie, które zawiera 150 pytań. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w zakresach nastawienia w stosunku do innych, otwartości na doświadczenia, podejścia do obowiązków, inicjowania aktywności i kontaktów z innymi oraz sposobów reagowania na problemowe sytuacje.

 

Pełny opis zawarty jest w Raporcie Osobistym. Składa się on z około 40 stron, informujących o tym jaki jesteś, obszarami, w których możesz być dobrym oraz potencjalnymi zagrożeniami. Można także poznać 10 stylów zachowań i reagowania opisujących ludzi. Jest możliwość też umówienia konsultacji z trenerem PERSO.IN żeby omówić raport i w pełni wykorzystać swój potencjał. Raport osobisty kończy się linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Zawiera on informację w jaki sposób z tobą nawiązywać kontakt, jak cię podbudowywać, co cię interesuje i co wpływa na usatysfakcjonowanie z pracy. Istnieją też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, używane przez profesjonalnych trenerów na szkoleniach.

 

Istnieją też raporty w formie 1 strony A4 o nazwie OnePager. Dedykowane są dla grup i osób indywidualnych. Dzięki nim można dowiedzieć się co wpływa na motywację badanego, jakie działania preferuje, co uznaje za wartościowe, a czego unikać w kontakcie.

 

Narzędzie skonstruowane jest na podstawie szeroko wykorzystywanej przez psychologów teorii Wielkiej Piątki. Utrzymuje wymagające standardy psychometryczne dla testów psychologicznych. Napisz już teraz.
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi.

Captcha

Ogłoszenie dodano: 2020-01-07 | Ogłoszenie ważne do: 2020-02-05 | Liczba wyświetleń strony: 119

Reklama