Zaawansowane
Ogłoszenie
okazje cenowe

Transport międzynarodowy Austria, Słowacja, Ukraina i inne kraje cena: 0.00 PLN

Województwo: Podkarpackie
Miasto: Mielec
Ulica: Wolności 75
Osoba / Firma: F.T.U.H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów
Email: transport.maxtrans@gmail.com
Telefon: 17 583 02 79
Strona www: http://https://www.maxtrans.com.pl
   
Treść:

Firma F.T.U.H MaxTrans to specjaliści w zakresie transportu do Austrii, na Ukrainę i Słowację oraz inne kraje europejskie w tym Węgry oraz transport Anglia.

Zajmujemy się przewozem towarów, ładunków, przeważnie są to lekkie towary jako iż posiadamy odpowiednią flotę własną do realizacji tego typu zleceń. Nasza flota to zestawy przestrzenne tandem i jumbo. Powiększona kubatura to idealne rozwiązanie dla przewozu pianek, styropianu, wełny i innych materiałów lekkich a obszernych. Ładowność zestawów to standardowo 24 tony. Spedycja nasza to także inne formy do przewozu towarów wśród partnerów posiadamy ciężarówki solo, busy towarowe, ciężarówki z windą, firanki, zestawy i inne przystosowane do przewozu towarów samochody. Dobieramy idealnie zlecenia do potrzeb klientów, dlatego też realizujemy na trasach z Polski do Anglii, Austrii czy też w kierunku wschodnim na Ukrainę lub Słowacja i Węgry transport drobnicowy.

Realizujemy także transport krajowy i usługi związane z transportem, profesjonalna spedycja zarówno dla zleceń krajowych jak również zagraniczna.
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi.

Captcha

Ogłoszenie dodano: 2019-07-22 | Ogłoszenie ważne do: 2020-08-15 | Liczba wyświetleń strony: 82

Reklama