Zaawansowane
Ogłoszenie
okazje cenowe

Pomagam dorosłym w pokonaniu angielskiego przez Skype cena: 0.00 PLN

Województwo: Opolskie
Miasto: polska
Ulica:
Osoba / Firma: joanna
Email: joanna.angielski@interia.pl
Telefon: 575249030
Strona www: http://www.angielski-skype.pl
   
Treść: Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język angielski? O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość tego języka  przekonują się Ci, którzy jeżdżą do pracy za granicę.
Często też angielski jest wymagany przez pracodawców w Polsce.  Od pracowników oczekuje się umiejętności rozmawiania przez telefon,  korespondowania przez Skype lub prowadzenia rozmów „na żywo” na tematy zawodowe.
Dlatego zachęcam Cię - zapoznaj się z moim zaproszeniem na wyjątkowo  skuteczne kursy angielskiego, które prowadzę na Skype.  Moi uczniowie to osoby dorosłe, które pracują i nie mają zbyt dużo czasu na naukę.
Gdziekolwiek jesteś, w dogodnej dla Ciebie porze Nauka języka przez Skype to swoboda w wyborze dnia i godziny nauki.  Zyskujesz też czas i pieniądze, które wydał na dojazdy na kursy stacjonarne.
Pamiętaj - praktyczna znajomość języka to lepsza praca, wyższe zarobki  i szanse na Twój rozwój zawodowy i awans.  Ucząc się szybciej zyskujesz czas i pieniądze !
Kluczowy jest wybór odpowiedniej metody Jest jeszcze jeden powód, dla którego nauka przez Skype jest korzystna.  Nauka języka w ten sposób gwarantuje dużo lepsze efekty,  ponieważ opiera się na rozumieniu ze słuchu. Dzięki temu szybciej  i lepiej będziesz rozumieć język podczas rozmów telefonicznych,  w pracy oraz w miejscach publicznych.
Zanim zaczniesz odbierz 20 minut bezpłatnej lekcji Aby Cię przekonać do tego, że warto uczyć się angielskiego  przez Skype otrzymujesz próbną lekcję o długości 20 minut.
Naprawdę warto polepszyć Twoją znajomość języka angielskiego.  Możesz też odpowiedzieć na tego maila.
Na pewno udzielę Ci odpowiedzi na Twoje pytania. Napisz teraz do mniej i skorzystaj z 20 minut gratis.
Pozdrawiam Joanna Mail: joanna.angielski@interia.pl http://www.angielski-skype.pl Tel: 575-249-030 PS. Nauka języka może być skuteczna i niedroga.  Zacznij teraz, Twój angielski zyska !Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi.

Captcha

Ogłoszenie dodano: 2018-11-21 | Ogłoszenie ważne do: 2019-02-19 | Liczba wyświetleń strony: 67

Reklama