Zaawansowane
Ogłoszenie
okazje cenowe

Wyspy handlowe od producenta Expotabor cena: 0.00 PLN

Województwo: Podkarpackie
Miasto: Posada Górna
Ulica: 3-go Maja 11
Osoba / Firma: expotabor
Email: expotabor@o2.pl
Telefon: 536 555 554
Strona www: http://expotabor.pl/oferta/wyspy-handlowe/
   
Treść:

Jeśli nie masz pomysłów na wyspy handlowe o wysokiej jakości i funkcjonalności to warto skorzystać z naszej oferty. Jako, że jesteśmy producentem m. in. wysp handlowych a także stoisk targowych, jesteśmy dobrym wyborem.

Wszystko produkujemy z surowców o wyśmienitej jakości. Co więcej jesteśmy ludźmi z wielką wyobraźnią, zajmujemy się projektowaniem, tak  jak i przygotowaniem wysp handlowych czy targowych. Jak wiemy jest to doskonały sposób na prezentację produktów a także  reklamę na niewielkiej powierzchni. Wszystkie elementy stoiska są wykonane z szczególna dbałością o każdy detal z bardzo trwałych i wysokiej jakości materiałów.
 Wszyscy nasi klienci są zadowoleni nic dziwnego - ich indywidualne potrzeby, oczekiwania jak i wymagania są dla nas najistotniejsze. Dlatego poszukujemy nowoczesnych, funkcjonalnych jak i interesujących zastosowań architektonicznych.  Oferujemy kompleksową obsługę naszych klientów. Nie tylko projektujemy i budujemy, ale i np. serwis techniczny w czasie targów, serwis foto/wideo oraz nagłośnienie.

Zachęcamy do zaznajomienia się z bardziej szczegółowymi informacjami, które zostały umieszczone na naszej witrynie www, serdecznie zapraszamy do współpracy!

kontakt:
 Wyspy handlowe od producenta Expotabor
ul. 3-go Maja 11
38-480 Posada Górna
tel  536 555 554
biuro@expotabor.pl
http://expotabor.pl/oferta/wyspy-handlowe/
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi.

Captcha

Ogłoszenie dodano: 2018-08-16 | Ogłoszenie ważne do: 2018-11-14 | Liczba wyświetleń strony: 49

Reklama