Zaawansowane
Ogłoszenie
okazje cenowe

Usługi ocieplania domów w Warszawie - Jack-Bud cena: 0.00 PLN

Województwo: Mazowieckie
Miasto: Załuski
Ulica: Zdunowo 38
Osoba / Firma: Jack-Bud
Email: jackbud99@o2.pl
Telefon: 793 962 599
Strona www: http://jackbud.pl/
   
Treść:

Jeżeli potrzebujesz firmy zajmującej się ocieplaniem bydynków o doskonałej jakości to warto skorzystać z naszych usług Jack-Bud. Jako, że posiadamy ogromne doświadczenie wynikające z naszej wieloletniej działalności jesteśmy dobrym wyborem.

JACK-BUD ma już ponad 16 lat doświadczenia w branży ocieplania budynków – koncentruje się głównie na obsłudze klientów z miasta Warszawa i okolicznych miejscowości województwa mazowieckiego.
Od początku swojej działalności oferuje rozwiązania cechujące się najwyższą jakością i przystępnymi cenami. Zawsze proponujemy rozwiązania najwyższej klasy oraz w bardzo dobrych cenach.Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie z wykonanej usługi toteż nasze realizacje cechuje najwyższa jakość oraz przystępna cena

Nasza firma ma mieszalniki farb oraz tynków co skraca czas usługi oraz daje możliwość wyboru koloru wg własnych preferencji.
Dzięki wyselekcjonowaniu produktów renomowanych producentów jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania swoich odbiorców. W asortymencie dostępne są między innymi: styropian, wełna mineralna, tynki strukturalne, farby zewnętrzne, wewnętrzne i innego rodzaju produkty.By zadowolić naszych nabywców korzystamy z odpowiednio dobranych towarów znanych producentów.Zaopatrujemy się u producentów, którzy cenią sobie wysoką jakość więc towary w naszej ofercie są najlepsze na rynku: styropian, wełna mineralna, tynki strukturalne, farby zewnętrzne, wewnętrzne oraz innego rodzaju produkty
Nie czekaj zarezerwuj nasze apartamenty już teraz! Pełne informacje znajdują się na naszej witrynie internetowej, gorąco zapraszamy!

kontakt:

Usługi ocieplania domów w Warszawie - Jack-Bud
ul. Zdunowo 38
09-142 Załuski
tel. 793 962 599
e-mail: biuro@jackbud.pl
http://www.jackbud.pl/
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi.

Captcha

Ogłoszenie dodano: 2018-08-21 | Ogłoszenie ważne do: 2019-01-20 | Liczba wyświetleń strony: 104

Reklama