Zaawansowane
Ogłoszenie
okazje cenowe

Pomagam dorosłym w pokonaniu niemieckiego przez Skype cena: 0.00 PLN

Województwo: Małopolskie
Miasto: cała Polska
Ulica:
Osoba / Firma: www.angielski-skype.pl
Email: joanna.angielski@interia.pl
Telefon: 575249030
Strona www: http://www.niemiecki-skype.pl
   
Treść: Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumieć po niemiecku. Specjalizuję się w nauce PRAKTYCZNEGO zastosowania języka niemieckiego – w pracy, w życiu…
Ucząc się przez Skype musisz używać Twojego słuchu i wzroku. Dzięki temu poradzisz sobie w przyszłości w rozmowie telefonicznej, będziesz rozumieć co mówią w radio, telewizji oraz przez głośniki na dworcu lub lotnisku.
W JAKI SPOSÓB JA UCZĘ? Nauczanie języka to moja pasja. Jeśli naprawdę zależy Ci na tym, aby mówić i rozumieć po niemiecku, to zapraszam na moje kursy. Dzięki mnie wyjście z nowymi kolegami, koleżankami z pracy na piwo nie będzie powodem do stresu.
Czekam na Twojego maila lub telefon od Ciebie!
Pozdrawiam Jolanta Lektor z pasją Mój mail: jolanta.niemiecki@interia.pl Mój telefon: 790 701 508
PS 1 UWAŻAJ Specjalizuję się w niemieckim dla tych, którzy pracują w Polsce, w Niemczech, Austrii. Nie czekaj i umów się na bezpłatne zajęcia próbne: www.niemiecki-skype.pl
PS 2 Codziennie dorzucam nowe darmowe materiały, filmy z napisami: https://web.facebook.com/pages/Niemiecki-przez-Skype/170128373124894?ref=hlWyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi.

Captcha

Ogłoszenie dodano: 2018-06-15 | Ogłoszenie ważne do: 2018-09-13 | Liczba wyświetleń strony: 71

Reklama