Zaawansowane
Ogłoszenie
okazje cenowe

Ciągle zielona? Skuteczny niemiecki przez Skype wiosną cena: 0.00 PLN

Województwo: Mazowieckie
Miasto: cała Polska
Ulica:
Osoba / Firma: jolanta
Email: jolanta.niemiecki@interia.pl
Telefon: 790701508
Strona www: http://www.niemiecki-skype.pl
   
Treść: Interesuje Cię szybka i skuteczna nauka praktycznego niemieckiego? Wybierasz się do pracy, pracujesz lub uczysz się w Niemczech? A może nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne? 
Spróbuj metody dającej praktycznie 100% SATYSFAKCJI
Na pewno zdarzyło Ci się rozmawiać z kimś w obcym języku i „zgadywać” z kontekstu, o czym jest rozmowa. Ale w pracy, jak zadzwoni do Ciebie szef, nie będzie już czasu na zgadywanie jego poleceń. Musisz dobrze rozumieć  i mówić poprawnie po niemiecku.  Dlatego skorzystaj z metody, które ćwiczy rozumienie ze słuchu.
Niemiecki przez Skype – NA CZYM TO POLEGA
Niemiecki przez Skype to kursy indywidualne  Wystarczy mieć słuchawki do telefonu komórkowego, komputer oraz połączenie z Internetem. No i oczywiście DARMOWE konto Skype.  Jeśli nie masz, pomożemy Ci je założyć. Trwa to 2 minuty :)
Niemiecki przez Skype – SAME ZALETY Lekcje są nastawione na maksymalne wykorzystanie rozumienia ze słuchu i wzroku. Jeśli poradzisz sobie na Skype, poradzisz sobie też przez telefon, zrozumiesz wiadomości w radio, albo komunikaty na dworcu.
Jest jeszcze jedna zaleta – lekcje będę odbywać się w dniach i godzinach, które pasują Tobie.  Może pracujesz w systemie zmianowym, masz skomplikowaną  sytuację osobistą itp. itd... Nie szkodzi – indywidualnie ustalisz  z lektorem godziny zajęć, tak aby to Tobie było wygodnie.
Napisz do mnie już teraz.
Jolanta Mail: jolanta.niemiecki@interia.pl Tel: 790 701 508
ZACZNIJ TERAZ !
PS 1 Zachęcam Cię – zacznij właśnie TERAZ. Ale nie kupuj kota w worku. Zapisz się na www.niemiecki-skype.pl i odbierz lekcję próbną. Zobaczysz, że warto....
PS 2 Codziennie dorzucam ciekawe rzeczy: https://www.facebook.com/pages/Niemiecki-przez-Skype/170128373124894?ref=hlWyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi.

Captcha

Ogłoszenie dodano: 2018-05-24 | Ogłoszenie ważne do: 2018-08-22 | Liczba wyświetleń strony: 67

Reklama