Zaawansowane
Ogłoszenie
okazje cenowe

Miejsca parkingowe przy lotnisku w Modlinie cena: 25.00 PLN

Województwo: Mazowieckie
Miasto:
Ulica:
Osoba / Firma: Parking Modlin P1
Email: krzakzak@gmail.com
Telefon: +48 533 204 540
Strona www: http://parkingp1.pl/
   
Treść:

Swoim klientom oddajemy do dyspozycji 270 komfortowych miejsc parkingowych o łącznej powierzchni 5000 m2. Dodatkowo dysponujemy 8 miejscami VIP (zadaszonymi). Parking jest utwardzony, ogrodzony i oświetlony oraz monitorowany i dozorowany dodatkowo wyposażony jest w czujniki ruchu. Nasza obsługa jest do Państwa dyspozycji 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

W ramach oferowanych usług zapewniamy bezpłatny transfer (w obie strony) na lotnisko Warszawa - Modlin odbywający się „na żądanie” tzn. bezpośrednio po przyjeździe klienta na parking. Transport klientów wraz z bagażami odbywa się w sposób bezpieczny i komfortowy, a samochody wyposażone są w foteliki dla dzieci.

Dla naszych klientów bezpłatnie udostępniamy wózki bagażowe, poczekalnie, Wi-Fi oraz ekspres do kawy. W przypadku problemów z odpaleniem auta dysponujemy rozrusznikiem oraz kompletem kabli. Współpracujemy również z solidnym mechanikiem, wulkanizatorem, myjnią oraz stacja kontroli pojazdów. Przy ujemnej temperaturze pomożemy odmrozić zamek lub wypożyczymy pokrowiec na auto i osłonę na szybę.
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi.

Captcha

Ogłoszenie dodano: 2018-03-04 | Ogłoszenie ważne do: 2018-06-02 | Liczba wyświetleń strony: 164

Reklama