Zaawansowane
Ogłoszenie
okazje cenowe

Karmy dla kotów cena: 0.00 PLN

Województwo: Mazowieckie
Miasto: Gdańsk
Ulica: Bitwy Oliwskiej 28
Osoba / Firma: Chairman
Email: sklep@weterynek.pl
Telefon: 533 331 988
Strona www: http://weterynek.pl
   
Treść:

Sklep on-line Weterynek proponuje swoim odbiorcom najwyższej jakości karmy dla kotów, psów, gryzoni i ptaków. Dzisiaj można nabywać je komfortowo, ekspresowo oraz bez trudności całkowicie on-line – poza tym w nader atrakcyjnych cenach!

 

To tu mogą Państwo zakupić karmy standardowe i weterynaryjne, które stosowane są jako wsparcie w leczeniu różnorodnych schorzeń, na przykład układu pokarmowego bądź moczowego. Są to przede wszystkim karmy suche i mokre takie jak Versele Laga, Royal Canin, Hill’s czy Lara, które oferowane są w wielu wariantach – dla zwierząt młodych, seniorów, ras większych i małych, karmy dla zwierząt otyłych, po kastracji. Poza tym w sklepie nabyć można smakołyki, suplementy diety, kosmetyki, żwirki.

 

W razie problemów z wytypowaniem trafnych produktów pracownicy sklepu Weterynek są przygotowani do pomocy. Do dyspozycji są także kompetentni weterynarze, jako że sklep znajduje się przy gabinecie weterynaryjnym. Sklep przekazuje paczki natychmiast – od 95 zł dostawa jest gratisowa. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z kompletną ofertą sklepu internetowego Weterynek i życzymy miłych zakupów!

 

Kontakt:

Karmy dla kotów

ul. Bitwy Oliwskiej 28

80-339 Gdańsk

+48 533 331 988

url: http://www.weterynek.pl/kot         

e-mail: sklep@weterynek.pl
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi.

Captcha

Ogłoszenie dodano: 2018-02-13 | Ogłoszenie ważne do: 2018-05-14 | Liczba wyświetleń strony: 132

Reklama