Zaawansowane
Ogłoszenie
okazje cenowe

Krakowskie Językowe Przedszkole Newtonek cena: 0.00 PLN

Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Ulica: Kazimierza Siemaszki 32
Osoba / Firma: MAŁY EINSTEINEK
Email: kontakt@newtonek.pl
Telefon: 517 533 712
Strona www: http://newtonek.pl/
   
Treść:

Uwaga! Trwa rekrutacja do najlepszego przedszkola Newtonek w Krakowie - nie zwlekaj, tylko skonsultuj się z nami już teraz. Czesne w przedszkolu obejmuje: pobyt dziecka w godzinach 7:00-18:00, zajęcia dydaktyczne, muzyczne i plastyczne, ekologiczne (raz w miesiącu), warsztaty kulinarne (raz w miesiącu), zajęcia plastyczne, bajkoterapię, zajęcia dotyczące rozpoznawania oraz nazywania zmysłów, Klub Małego Podróżnika (raz w miesiącu), Klub Szalonego Naukowca (raz w miesiącu), imprezy okolicznościowe.

 

Każda z opiekunek w naszym zespole ukończyła studia wyższe, posiada kursy kwalifikacyjne oraz przygotowanie zawodowe, które jest potrzebne do prowadzenia określonych zajęć dodatkowych. Praca z maluchami to nasza pasja, chcemy je jak najlepiej przygotować do kolejnych etapów rozwoju. Dokładamy wszystkich starań by adaptacja pozwoliła umocnić więź między dzieckiem a opiekunem. Nasze przedszkole Newtonek od stycznia jest przedszkolem publicznym w którym wpisowe wynosi - 0 zł, czesne 0 zł do 5h dziennie a powyżej 1 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

Wiemy jak istotne jest, aby nasze brzdące otaczała serdeczna opieka jak w domu.Kluczowym zadaniem dla nas jest zapewnienie im bezpieczeństwa pod nieobecność rodziców. Priorytetem dla kadry nauczycieli stanowi  zdrowy rozwój pociech. 

 

Kładziemy nacisk na różnorodny rozwój dziecka dlatego też oferujemy wiele interesujących gier, zabaw oraz wszelkich innych warsztatów. 

Więcej dodatkowych informacji jest na naszej stronie elektronicznej. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Kontakt: 

Krakowskie Językowe Przedszkole Newtonek

ul. Kazimierza Siemaszki 32

32-201 Kraków

Tel.: 517 533 712

url: http://newtonek.pl/

e-mail: kontakt@newtonek.pl

 Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi.

Captcha

Ogłoszenie dodano: 2018-02-05 | Ogłoszenie ważne do: 2018-05-06 | Liczba wyświetleń strony: 179

Reklama