Zaawansowane
Ogłoszenie
okazje cenowe

Obsługa prawna firm cena: 0.00 PLN

Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Ulica: Stanisława Dubois 7/4
Osoba / Firma: Kancelaria Prawna Zemła
Email: kancelariazemla@poczta.fm
Telefon: 603998091
Strona www: http://kancelariazemla.pl/oferta/obsluga-prawna-firm/
   
Treść:

Otwierasz swój biznes, tak więc przydałaby Ci się sprawdzona kancelaria, której będzie można powierzyć stałą obsługę prawną firm we Wrocławiu? Zachęcamy do kontaktu z Kancelarią Prawną Zemła, która ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze wrocławskich przedsiębiorców.

Oferta jest skierowania nie tylko do osób już prowadzących swój biznes, lecz także każdego, kto właśnie planuje otworzenie własnej firmy. Posiadamy kwalifikacje niezbędne do obsługi przedsiębiorstw jednoosobowych oraz spółek. Zajmujemy się między innymi analizą ryzyka prawnego planów biznesowych i opiniowaniem umów podpisywanych z partnerami i pracownikami. Klienci korzystający z obsługi prawnej firmy mogą też liczyć na pomoc w załatwieniu formalności związanych z rejestracją przedsiębiorstwa oraz w rozwiązywaniu konfliktów pomiędzy pracodawcą i pracownikiem.

Zachęcamy do dołączenia do szerokiego grona klientów, którzy podjęli decyzję o powierzeniu nam obsługi pranej firmy. Cennik, a także wszystkie inne istotne informacje związane z naszą ofertą zaprezentowaliśmy na stornie internetowej kancelarii.
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi.

Captcha

Ogłoszenie dodano: 2017-10-02 | Ogłoszenie ważne do: 2017-12-31 | Liczba wyświetleń strony: 116

Reklama