Zaawansowane
Ogłoszenie
okazje cenowe

PORADNIA DIETETYCZNA CDS BIAŁYSTOK KONSULTACJE PRZEZ INTERNET WIZYTY DOMOWE cena: 0.00 PLN

Województwo: Podlaskie
Miasto: Białystok
Ulica: Św. Andrzeja Boboli 1
Osoba / Firma: Centrum Dietetyki Stosowanej
Email: poradniacds.bialystok@gmail.com
Telefon: 792930144
Strona www: http://www.cds-dieta.pl
   
Treść:

 

Skuteczne metody odchudzania proponowane w Centrum Dietetyki Stosowanej już od wielu lat spotykają się z uznaniem Pacjentów. Starannie opracowana oferta usług z zakresu odchudzania i zdrowego odżywiania wspiera proces odchudzania Pacjentów poradni dietetycznej Centrum Dietetyki Stosowanej. Dietetycy przy opracowywaniu diety dla Pacjentów korzystają z najnowszych osiągnięć wiedzy medycznej z zakresu odżywiania, którą  stale poszerzają poprzez udział w licznych szkoleniach.

Diety odchudzające opracowane przez dietetyków Centrum Dietetyki Stosowanej wspierają proces odchudzania oraz zapewniają korzyści zdrowotne: obniżenie ciśnienia, spadek poziomu cholesterolu, poprawa kondycji fizycznej, szybszy powrót do zdrowia po zabiegach.  Odchudzanie z dietetykiem sprawia, że osiągnięcie efektów w odchudzaniu jest łatwiejsze i trwalsze, niż stosowanie domowych diet bez konsultacji z dietetykiem. Wizyta w poradni dietetycznej zapewnia ocenę stanu zdrowia i dopasowanie diety do potrzeb oraz oczekiwań Pacjenta. Jadłospis opracowany przez dietetyka gwarantuje utratę kilogramów bez zagrożenia dla zdrowia, uwzględnia jednocześnie dostępność produktów w sklepach, ulubione produkty oraz  możliwość przygotowywania posiłków dla całej rodziny.

Od 1 stycznia 2017r. poradnia dietetyczna Centrum Dietetyki Stosowanej znajduje się  przy ul. Andrzeja Boboli 1. Budynek przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na stronie internetowej pod adresem www.cds-dieta.pl znajduje się mapa dojazdu oraz dane kontaktowe umożliwiające umówienie wizyty u dietetyka. W przypadku braku możliwości pojawienia się w poradni realizujemy wizyty domowe z dojazdem do Pacjenta oraz prowadzimy konsultacje przez Internet. Szczegółowych informacji udzielą Państwu także nasi dietetycy pod numerem 792 930 144 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: info@cds-dieta.pl
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi.

Captcha

Ogłoszenie dodano: 2018-03-23 | Ogłoszenie ważne do: 2018-05-22 | Liczba wyświetleń strony: 260

Reklama